Xhihani u dashurua në Gylserenin, por shikoni gruan e tij..!

Një burrë i pashëm si a,i ka qenë pre shumë shpesh e mediave rozë për jetën e tij personale, përcjell ORAvip.

Sido që të jetë,ai është sot është një baba dhe ka një jetë shumë të lumtur pranë familjes së tij. Didem Petekkaya, është gruaja fatlume e cila ka pranë një mashkull si Xhihani..

Ajo nuk është edhe aq simpatike si burri I saj.. Për më shumë vlerësoni vetë ju..

Befasojnë ekspertët: Gjatësia e gishtave të dorës tregon këto probleme
Eni Koçi e nis ditën me këtë fotografi të ëmbël
Të papritura në episodin e ri të “Egjelit”, shfaqet Sahit Plisi