Prezantuesja shqiptare bëhet nënë, vjen në jetë Adia...

"Adia jone e shtrenjte erdhi ne jete me 12.03.2018! E bekofte Zoti pergjithmone dhe u rritte e forte, e shendetshme dhe plot dhembshuri! Faleminderit te gjitheve per urimet e perzemerta!,"-shkruan Floriana në rrjete sociale.


Pija që duhet të konsumoni çdo mëngjes për një bark të sheshtë
​Vazoja kineze shitet për 14 milionë dollarë
Ju kujtohet “Zeynep”, ajo duket e mahnitshme me këtë pamje