Nëna e këngëtares bëhet shkak: Ndahet sërish çifti i shumëpërfolur

Ata janë ndarë, për tu pajtuar dhe ndarë e pajtuar sërish.

Por teksa këtë herë të gjithë menduan se ata u pajtuan për të mos u ndarë, cifti ka pasur sërish një krizë.

“Ata kanë herë pas here mosmarrëveshje por nuk është çudi që për një javë të kthehen sërish bashkë”-kanë konfirmuar burimet për People.

Më tej thuhet se Selena me nënë e saj Teefey nuk kanë një marrëdhënie shumë të mirë, dhe janë duke u përpjekur për ta rregulluar atë, por e sigurt është që shkak i ndarjes këtë herë nuk është ajo. /albeu

Astronauti që eci për herë të parë në hapësirë
Shtrenjtohet çmimi i makiatos në këtë qytet të Kosovës
4 muaj pas lindjes së parë, Zaimina dëshiron të bëhet nënë e një djali