Loredana u hyn në mes vëllezëve Mozzik dhe Getinjo

E e njohur për publikun u bë pasi u lidh me reperin Mozzik, shkruan lajmi.net

Dyshja po shihen shumë të dashuruar mes vete dhe këtë po e dëshmojnë imazhet që sjellin nëpër rrjete sociale dhe koha që po e kalojnë bashkë.

Madje duket se lidhja e tyre sa vjen e bëhet edhe më serioze pasi shpesh bjondina seksi shoqërohet edhe me familjarët e reperit.

Së fundmi u ka hyrë në mes dy vëllezërve dhe raportet me Getinjon janë shumë familjare dhe të afërta.

Nryshojnë gjërat, tensioni 120 me 80 nuk është normal
Ricky Martin shkruan për Era Istrefin
“Xhbanja” duket si zojë në imazhin e fundit