Korab Shaqiri sot ka pranuar një dhuratë surprizë! Ja kush ia ka dërguar

Këtë e bëri të ditur vetë ai nëpërmjet publikimit të një fotografie në Instastory, shkruan lajmi.net

Në foton e postuar Korabi nuk ka zbuluar se çfarë konkretisht i kanë sjell por ky fakt e ka befasuar dhe bërë të ndihet mirë këngëtarin dhe profesorin e muzikës.

‘Ata u bënë dritë’ ishte projekti i fundit i Korabit në të cilin erdhi në duet me babain e tij, Ilir Shaqirin.

Johnny Depp ‘shokon’ fansat me paraqitjen e fundit! A është i sëmurë?
Labi ndërron profesion! Kështu ia pret flokët e gjata ai Genës
Ky përbërës në pastën e dhëmbëve nxit kancerin e zorrës së trashë