Kjo është e përbashkëta e Norës dhe Morenës

Ku moda  flet fjalën e fundit e gjen të dy femrat e show bizit shqiptar. Nora projektin e fundit e solli më Gjikon këngë kjo që mori miliona klikime, po ashtu edhe Morena tregoj sukses të madh më këngën ‘Shlif’ e që atëherë më nuk ka sjell ndonjë projekt të ri.

Por pavarësisht projekteve muzikore ato dyja janë shumë aktive në rrjetet sociale si më imazhe nga mbrëmjet muzikore, por edhe setet fotografike të tyre janë të shpeshta dhe aq të bukura.

Edhe pse vërtetë vajzat ndoshta për nga ana artistike mund t’i lidh muzika, e për koiçidenc edhe ndonjë moment tjetër si tendenca e modës. Por është edhe kjo e përbashkët e tyre realizimi i fotografive në të njëjtin pozicion por vetëm në ambiente të ndryshme. /Kosovarja/     

Albatrit Muçiqi e le gruan në shtëpi dhe del me...
Yllka Gashi dhe bashkëshorti kaq të dashuruar në New York
Festa e shfrenuar e beqarisë së Afërdita Dreshajt, lëpirëse e tullumbace në formën e organit gjenital