Jona Spahiu kaq joshëse me dekolte të hapur

Këtë e ka bërë përmes një postimi në llogarinë e saj në “Instagram”, ku e shohim shumë të bukur dhe në formë, transmeton Indeksonline.

Veshur në të zeza dhe me dokltenë e hapur, ajo dukej shumë provokuese dhe seksi.

Ndryshe, Jona udhëheq emisionin “Pa filtër” në televizionin shqiptar “Top Channel”.


E akuzojnë se po keqpërdorë paratë e popullit, kështu përgjigjet Armina Mevlani
Kaq të lumtura duken... Kështu pozojnë pranë njëra tjetrës 6 Motrat Mustafa
Ja pse të gjithë janë me sytë tek ajo...