Elvana me stil të veçantë, shikoni si duket sot

Përveç që pëlqehen shumë sa i përket muzikës, ajo pëlqehet shumë edhe për stilin e veçantë që ka, shkruan Indeksonline.

Kohët e fundit Elvana ka qenë shumë aktive në rrjete sociale duke postuar fotografi me veshje të veçanta dhe plotë stil.

E tillë po duket edhe në imazhin e fundit në Instagram. Ajo thjeshtë duket shumë bukur.

Gold Ag tregon arsyen e publikimit të këngës “Ndihmoje jetimin” në Ramazan
Veshja provokuese e Dua Lipës në “Orange Festival”
Ana Kabashi tregon të pasmet e bollshme