Brenda shtëpisë së Remzie Osmanit! Në çdo kënd ka lule

Ajo ka treguar se i do shumë ato dhe kjo është dëshmuar nga po këto fotografi në të cilat shihet se në çdo kënd të shtëpisë së këngëtares zënë vend, shkruan lajmi.net

‘’Ah sa i dua’’ ka shkruar ajo tek njëri prej imazheve të hedhura në Instastory.

Këngëtarja shqiptare po qëndron aktive nëpër turne të ndryshëm dhe si duket tani ka gjetur pak kohë për të pushuar në shtëpi.

Operohej në tru, por kjo nuk e pengonte të luante me kitarë dhe telefon
Vajza e këshilltarit të Haradinajt semi-maturante, kaq bukur duket ajo
“Xhbanja” duket si zojë në imazhin e fundit