Bahar dhe Umut më të dashuruar se kurrë, publikojnë foto nga pushimet

Janë dy aktorët kyç të serialit që kapi një shikueshëmri të madhe si në publikun turk ashtu edhe në atë shqiptar, ‘Beni Affet’.

Bahar dhe Umut dashurinë e tyre të filluar nga kolegjialiteti e kurorëzuan me martesë dhe tani po e shijojnë jetën e tyre bashkëshortore, përcjell ORAvip.

Ata duket se kanë filluar pushimet dhe një fotografi nga deti është shpërndarë për fansat e tyre.

U zgjua nga gjumi dhe nuk e njohu më gruan e tij
Tensioni 120 me 80 nuk është normal
Rihanna u nda nga i dashuri miliarder pasi “është lodhur nga burrat”