Albana Osmani fotografon fytyrën nga afër, ja si duket!

Atë mund ta shohim mbrëmjeve në emisionin “Top Show” , me pyetjet e saj drejtuar të ftuarave të ndryshëm.

Së fundi, Albana ka publikuar disa imazhe në llogarinë e saj në “Instagram”, ku e shohim teksa po mundohet ta kap një pozë të mirë.

“Duke u munduar të kap një pozë të mirë vere. Urime dita e verës dhe urime krishtlindjet” ka shkuar Albana në këto imazhe.

Ndryshe, sot po shënohet dita e verës, e cila në Shëipëri është ditë kombëtare pushimi. Shenja dalluese e kësaj festë edhe gatimi i ballokumeve.


Blerta Deliu dhe gruaja e Veselit në iftar së bashku, vëmendja tek veshja e tyre
Historia e vajzës shqiptare që ka hall: Më pëlqen shumë fqinji, a është turp t’ja…?
Morena Taraku tregon muskujt e barkut