Xhihani u dashurua në Gylserenin, por shikoni gruan e tij..!

Xhihani u dashurua në Gylserenin, por shikoni gruan e tij..!
Xhihani u dashurua në Gylserenin, por shikoni gruan e tij..!
Xhihani u dashurua në Gylserenin, por shikoni gruan e tij..!

Aktori turk, Erkan Petekkaya u bë I njohur tek ne me rolin e tij të Xhihanit në serialin Fate të Kryqëzuara.

Një burrë i pashëm si a,i ka qenë pre shumë shpesh e mediave rozë për jetën e tij personale, përcjell ORAvip.

Sido që të jetë,ai është sot është një baba dhe ka një jetë shumë të lumtur pranë familjes së tij. Didem Petekkaya, është gruaja fatlume e cila ka pranë një mashkull si Xhihani..

Ajo nuk është edhe aq simpatike si burri I saj.. Për më shumë vlerësoni vetë ju..

Lexo Revisten Online

Mars, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Merita Merja - Parukierja më e kërkuar shqiptare
Hajni në ballë të oxhakut
Si i dëbuam dhe vramë shqiptarët nga Toplica?
“KD Businnes Development”, ngritë ekonominë e Kosovës

http://kosovarja.info/showbiz/