Prezantuesja shqiptare bëhet nënë, vjen në jetë Adia...

Prezantuesja shqiptare bëhet nënë, vjen në jetë Adia...
Prezantuesja shqiptare bëhet nënë, vjen në jetë Adia...
Prezantuesja shqiptare bëhet nënë, vjen në jetë Adia...

Moderatorja e njohur Floriana Garo është bërë nënë për herë të parë duke sjellë në jetë vajzën e saj.

"Adia jone e shtrenjte erdhi ne jete me 12.03.2018! E bekofte Zoti pergjithmone dhe u rritte e forte, e shendetshme dhe plot dhembshuri! Faleminderit te gjitheve per urimet e perzemerta!,"-shkruan Floriana në rrjete sociale.


Lexo Revisten Online

Mars, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Merita Merja - Parukierja më e kërkuar shqiptare
Hajni në ballë të oxhakut
Si i dëbuam dhe vramë shqiptarët nga Toplica?
“KD Businnes Development”, ngritë ekonominë e Kosovës

http://kosovarja.info/showbiz/