Nuk do ta besoni se çfarë bën Shpëtimi kur nuk ka emision!

Nuk do ta besoni se çfarë bën Shpëtimi kur nuk ka emision!
Nuk do ta besoni se çfarë bën Shpëtimi kur nuk ka emision!
Nuk do ta besoni se çfarë bën Shpëtimi kur nuk ka emision!

Shpëtim Desku humoristi njohur i cili tashmë është duke udhëhequr emisionin e tij “N’Kosovë shiw”, duket se e ka një profesion tjetër, shkruan “Kosovarja”.

Të paktën kështu e shohim atë tek sa rri në një kulm të një shtëpie, dhe duket se është duke e mbuluar atë.

Ndoshta Shpëtimi e ka profesion të dytë këtë, apo ndoshta ai e ka mbuluar shtëpinë e tij të re?

Si do që të jetë, “Molerit” i paska hije edhe ky profesion, apo jo?

Shikojeni edhe ju tani se si duket ai duke punuar punë të mjeshtërve./Kosovarja/

Lexo Revisten Online

Mars, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Merita Merja - Parukierja më e kërkuar shqiptare
Hajni në ballë të oxhakut
Si i dëbuam dhe vramë shqiptarët nga Toplica?
“KD Businnes Development”, ngritë ekonominë e Kosovës

http://kosovarja.info/showbiz/