Loredana u hyn në mes vëllezëve Mozzik dhe Getinjo

Loredana u hyn në mes vëllezëve Mozzik dhe Getinjo
Loredana u hyn në mes vëllezëve Mozzik dhe Getinjo
Loredana u hyn në mes vëllezëve Mozzik dhe Getinjo

Ka kohë që Loredana Zefi po përmendet në mediat rozë.

E e njohur për publikun u bë pasi u lidh me reperin Mozzik, shkruan lajmi.net

Dyshja po shihen shumë të dashuruar mes vete dhe këtë po e dëshmojnë imazhet që sjellin nëpër rrjete sociale dhe koha që po e kalojnë bashkë.

Madje duket se lidhja e tyre sa vjen e bëhet edhe më serioze pasi shpesh bjondina seksi shoqërohet edhe me familjarët e reperit.

Së fundmi u ka hyrë në mes dy vëllezërve dhe raportet me Getinjon janë shumë familjare dhe të afërta.

Lexo Revisten Online

Mars, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Merita Merja - Parukierja më e kërkuar shqiptare
Hajni në ballë të oxhakut
Si i dëbuam dhe vramë shqiptarët nga Toplica?
“KD Businnes Development”, ngritë ekonominë e Kosovës

http://kosovarja.info/showbiz/