Kështu duket Nora nën efektin e festës

Kështu duket Nora nën efektin e festës
Kështu duket Nora nën efektin e festës
Kështu duket Nora nën efektin e festës

Këngëtarja e shumë hiteve, përveç karrierës sigurisht se gjen kohë dhe momente edhe për familjen dhe rrethin shoqërorë, shkruan Kosovarja.

Dita e djeshme ishte e përkushtuar ndaj Rennes, por edhe Robertit nuk i munguan momentet argëtuese. Por e gjitha kjo ditë u përmbyll më një festë, ku si duket njëra nga shoqet e Rennes kishte ditëlindjen.

Norës nuk I shpëtojnë dot këto momente ajo realizon një video në këtë atmosferë feste dhe nën efektin e aplikacionit  të Instagramit.

Nora është Norë, çdo paraqitje e saj shihet më një sy tjetër dhe duket çdo herë më ndryshe. Edhe në këtë video Nora është shumë më ndryshe se në paraqitjet e mbrëmjeve muzikore apo edhe në video klipe. /Kosovarja/ 

Lexo Revisten Online

Mars, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Merita Merja - Parukierja më e kërkuar shqiptare
Hajni në ballë të oxhakut
Si i dëbuam dhe vramë shqiptarët nga Toplica?
“KD Businnes Development”, ngritë ekonominë e Kosovës

http://kosovarja.info/showbiz/