Kaq të parregulluar nuk e keni parë Zanfinën

Kaq të parregulluar nuk e keni parë Zanfinën
Kaq të parregulluar nuk e keni parë Zanfinën
Kaq të parregulluar nuk e keni parë Zanfinën

Që shumë vite është një nga emrat më të përfolur të skenës.

Por, ndonëse tanimë është shkëputur nga muzika, Zanfina Ismaili është shumë aktive në rrjetet sociale, shkruan lajmi.net

Ajo sot në Instastory ka hedhur një fotografi përmes të cilës nxjerri një anën të saj të cilën nuk e kemi parë më herët.

Nëse jemi mësuar gjithmonë ta shohim ku duket bukur, kësaj here Zani dukej shumë e parregulluar sidomos tek flokët e saj,që dukeshin të pa krehura fare.

Lexo Revisten Online

Mars, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Merita Merja - Parukierja më e kërkuar shqiptare
Hajni në ballë të oxhakut
Si i dëbuam dhe vramë shqiptarët nga Toplica?
“KD Businnes Development”, ngritë ekonominë e Kosovës

http://kosovarja.info/showbiz/