Jona Spahiu kaq joshëse me dekolte të hapur

Jona Spahiu kaq joshëse me dekolte të hapur
Jona Spahiu kaq joshëse me dekolte të hapur
Jona Spahiu kaq joshëse me dekolte të hapur

Jona Spahiu edhe njëherë ka treguar se seksi dhe e bukur është.

Këtë e ka bërë përmes një postimi në llogarinë e saj në “Instagram”, ku e shohim shumë të bukur dhe në formë, transmeton Indeksonline.

Veshur në të zeza dhe me dokltenë e hapur, ajo dukej shumë provokuese dhe seksi.

Ndryshe, Jona udhëheq emisionin “Pa filtër” në televizionin shqiptar “Top Channel”.


Lexo Revisten Online

Mars, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Merita Merja - Parukierja më e kërkuar shqiptare
Hajni në ballë të oxhakut
Si i dëbuam dhe vramë shqiptarët nga Toplica?
“KD Businnes Development”, ngritë ekonominë e Kosovës

http://kosovarja.info/showbiz/