Elvana me stil të veçantë, shikoni si duket sot

Elvana me stil të veçantë, shikoni si duket sot
Elvana me stil të veçantë, shikoni si duket sot
Elvana me stil të veçantë, shikoni si duket sot

Elvana Gjata është një nga këngëtaret më të pëlqyera shqiptare.

Përveç që pëlqehen shumë sa i përket muzikës, ajo pëlqehet shumë edhe për stilin e veçantë që ka, shkruan Indeksonline.

Kohët e fundit Elvana ka qenë shumë aktive në rrjete sociale duke postuar fotografi me veshje të veçanta dhe plotë stil.

E tillë po duket edhe në imazhin e fundit në Instagram. Ajo thjeshtë duket shumë bukur.

Lexo Revisten Online

Mars, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Merita Merja - Parukierja më e kërkuar shqiptare
Hajni në ballë të oxhakut
Si i dëbuam dhe vramë shqiptarët nga Toplica?
“KD Businnes Development”, ngritë ekonominë e Kosovës

http://kosovarja.info/showbiz/