Bahar dhe Umut më të dashuruar se kurrë, publikojnë foto nga pushimet

Bahar dhe Umut më të dashuruar se kurrë, publikojnë foto nga pushimet
Bahar dhe Umut më të dashuruar se kurrë, publikojnë foto nga pushimet
Bahar dhe Umut më të dashuruar se kurrë, publikojnë foto nga pushimet

Ja si duken...

Janë dy aktorët kyç të serialit që kapi një shikueshëmri të madhe si në publikun turk ashtu edhe në atë shqiptar, ‘Beni Affet’.

Bahar dhe Umut dashurinë e tyre të filluar nga kolegjialiteti e kurorëzuan me martesë dhe tani po e shijojnë jetën e tyre bashkëshortore, përcjell ORAvip.

Ata duket se kanë filluar pushimet dhe një fotografi nga deti është shpërndarë për fansat e tyre.

Lexo Revisten Online

Mars, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Merita Merja - Parukierja më e kërkuar shqiptare
Hajni në ballë të oxhakut
Si i dëbuam dhe vramë shqiptarët nga Toplica?
“KD Businnes Development”, ngritë ekonominë e Kosovës

http://kosovarja.info/showbiz/