Albana Osmani fotografon fytyrën nga afër, ja si duket!

Albana Osmani fotografon fytyrën nga afër, ja si duket!
Albana Osmani fotografon fytyrën nga afër, ja si duket!
Albana Osmani fotografon fytyrën nga afër, ja si duket!

Albana Osmani është njëra nga prezantueset e njohura shqiptare, transmeton Indeksonline.

Atë mund ta shohim mbrëmjeve në emisionin “Top Show” , me pyetjet e saj drejtuar të ftuarave të ndryshëm.

Së fundi, Albana ka publikuar disa imazhe në llogarinë e saj në “Instagram”, ku e shohim teksa po mundohet ta kap një pozë të mirë.

“Duke u munduar të kap një pozë të mirë vere. Urime dita e verës dhe urime krishtlindjet” ka shkuar Albana në këto imazhe.

Ndryshe, sot po shënohet dita e verës, e cila në Shëipëri është ditë kombëtare pushimi. Shenja dalluese e kësaj festë edhe gatimi i ballokumeve.


Lexo Revisten Online

Mars, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Merita Merja - Parukierja më e kërkuar shqiptare
Hajni në ballë të oxhakut
Si i dëbuam dhe vramë shqiptarët nga Toplica?
“KD Businnes Development”, ngritë ekonominë e Kosovës

http://kosovarja.info/showbiz/